Idzie zima, a wraz z nią coraz więcej kierowców stoi przed ważnym wyborem- garażować samochód, czy pozwolić mu sprawdzić się na zewnątrz? Niestety ci, którzy decydują się na brak zabezpieczenia dla auta następnie spotykają się z wieloma trudnościami dotyczącymi nie tylko jego uruchomienia, lecz także niedziałającymi zamkami, czy zamarzniętymi szybami. Idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących garażu mogą okazać się egzemplarze wykonane z blachy. Dlaczego?

Duża powierzchnia, przystępna cena

W zależności od potrzeb garaże blaszane mogą osiągać od kilku do kilkunastu metrów kwadratowych powierzchni. Są one dostępne na zamówienie w specjalizujących się w ich produkcji firmach. Aby postawić garaż blaszany o powierzchni do 25m2 nie trzeba mieć specjalnego pozwolenia z Urzędu Miasta, czy Gminy co dodatkowo przemawia za ich zakupem. Osoby decydujące się na zamówienie egzemplarza dla siebie powinny mieć także na uwadze, że ceny poszczególnych garaży zaczynają się już od 1500 złotych. Co z montażem?

Łatwy montaż

Firmy specjalizujące się w wykonywaniu garaży blaszanych oferują także bezpłatną usługę ich montażu. Konstrukcja przywożona jest na posesję zleceniodawcy w częściach, by następnie zostać złożona w solidny sposób. W zależności od potrzeb zleceniodawcy montaż może obejmować także osadzenie garażu w ziemi, co uodporni go na silne wiatry, czy przesunięcia spowodowane innymi czynnikami. Wykonanie konstrukcji garażu blaszanego trwa krótko i obejmuje nawet 2 dni. Wszystko zależy od indywidualnych możliwości firm konstruujących.